فائزه گرمارودی یکشنبه 8 مرداد 1391 12:09 ب.ظ نظرات ()
هافبك استقلال، در حالی به این تیم پیوست كه شرط مالی برای مسئولان این تیم در نظر گرفت و بر اساس آن قرارداد امضا كند این بازیكن كه پس ازدریافت پول با آبی ها قرارداد بست در انتظار نقد شدن چك دوم خود است.
جواد نكونام در حالیكه پول نقدی از مسئولان تیم استقلال دریافت كرد قراردادش را به  امضا رساند و پس از آن اعلام كرد كه شرایط برای ادامه كار و دریافت پول متفاوت است زیرا با شرایطی خاص حاضر به دریافت مبلغ قراردادش است و با مشكل باشگاه و عدم بهبود اوضاع مالی نیز كنار نمی آید.

حتی مدیر برنامه هایش مدعی شده است كه مسئولان استقلال باید به تعهدات خود پایبند باشند و شرایط را طوری پیش ببرند كه به نفع این بازیكن باشد و برای این هافبك مشكلی ایجاد نشود.

شایان ذكر است ، نكونام اعلام كرده در انتظار پاس شدن چك دوم خود است و در این خصوص به مسئولان استقلال اخطار داده از طرفی اعلام شده است كه مسئولان در مورد بهبودی اوضاع مالی استقلال قول هایی دادند.

شایان ذكر است، موعد پرداخت چك دوم نكونام درحالی نزدیك شده است كه برخی اعضای این تیم تا به حال پولی را از مسئولان دریافت نكردند و با این شرایط تمرین می كنند و در تركیب استقلال به میدان می روند.


   www.infopanel.ir


 Info Panel Internet Magazine  به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت كپی برداری از این مطلب منبع آن را نیز ذکر کنید.