فائزه گرمارودی پنجشنبه 5 مرداد 1391 11:41 ق.ظ نظرات ()
دومین شكست پیاپی تیم ذوب آهن و تیم مس و توقف تیم تراكتورسازی

تیم فوتبال سپاهان با پیروزی مقابل فولاد در كنار فجر سپاسی در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت.

 در ادامه بازی‌های هفته دوم لیگ برتر از ساعت 22 امشب 6 دیدار همزمان در شهرهای مختلف كشور برگزار شد.

تیم فوتبال سپاهان مدافع عنوان قهرمانی كه در اهواز به مصاف فولاد رفته بود در نهایت با نتیجه 3 بر یك میزبان خود را شكست داد.

رادومیر یالوویچ (20)، امید ابراهیمی (37) و جواهیر سوكای (76) برای زرد‌پوشان سپاهان گلزنی كردند و تك گل فولاد را اسماعیل شریفات (42) درون دروازه حریف جای داد.

نفت تهران دست به كار بزرگی زد و در خانه مس كرمان با یك گل مقابل این تیم به پیروزی رسید. محمدحسین مهرآزما (1) تك گل پیروزی‌بخش شاگردان منصور ابراهیم‌زاده را به ثمر رساند تا مس كرمان با قبول دومین شكست پیاپی خود بار دیگر همانند فصل گذشته شرایط نامناسبی پیدا كند.
اما در انزلی دیدار تیم‌های ملوان و نفت آبادان 4 گل در بر داشت كه سهم هر تیم مساوی بود. جلال رافخایی (1) و پژمان نوری (76) گل‌های ملوان را به ثمر رساندند و برای نفت آبادان هم روح‌الله عرب (53) گلزنی كردند.

پیكان كه در ورزشگاه تختی تهران میزبان تراكتورسازی بود با نتیجه یك بر یك مقابل این تیم متوقف شد. حمید دیوسالار (52) برای شاگردان عبدالله ویسی و احسان حاج‌صفی (82) برای قرمزپوشان تراكتورسازی گلزنی كردند.

ذوب آهن كه در اصفهان به مصاف صبای قم رفته بود در حالی كه با یك گل از حریفش پیش بود در نهایت بازی را دو بریك واگذار كرد. سینا عشوری (52) برای اصفهانی‌ها و میلاد نوری (82 و 91) برای صبا گلزنی كردند.

همچنین دیدار تیم‌های آلومینیوم هرمزگان و داماش گیلان در نهایت با تساوی بدون گل پایان یافت تا دو تیم امتیازها را تقسیم كنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در آخرین دیدار این هفته هم استقلال از ساعت 22:30 به مصاف سایپا رفته كه نتیجه این بازی تا دقیقه 65 یك بر صفر به سود سایپا در جریان است. تك گل سایپا را اسحاق سبحانی (63) به ثمر رساند.ایسنا   www.infopanel.ir


 Info Panel Internet Magazine  به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت كپی برداری از این مطلب منبع آن را نیز ذکر کنید.